Gustav Průcha - Jízda svatebčanů

Olej na plátně, Signováno vpravo dole G. Průcha. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozené.

Gustav Průcha
21507. Jízda svatebčanů
Dražba ukončena:28.06.2018 20:15:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč