Gustav Reiter - Lesní potok

Olej na plátně, 55x100 cm, signováno vpravo dole G. Reiter 1913, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

3059. Lesní potok
Dražba ukončena:30.09.2015 22:44:51
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč