Gustav Reiter - Lesní potok

Olej na plátně, 55x100 cm, signováno vpravo dole G. Reiter 1913, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

4155. Lesní potok
Dražba ukončena:31.03.2016 19:35:52
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč