Gustav Reiter - Modrá zima

Olej na plátně, 75x97 cm, signováno vpravo dole G. Reiter, rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

3578. Modrá zima
Dražba ukončena:27.01.2016 20:15:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč