Gustav Reiter - Moře

Olej na plátně, 50x70 cm, signováno vpravo dole G. Reiter, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

6806. Moře
Dražba ukončena:30.11.2016 21:41:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 100 Kč