Gustav Reiter - Párové obrazy - Léto a Zima

Oleje na plátně, 50x68 cm, oba signovány vpravo dole G. Reiter, rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

6686. Párové obrazy - Léto a Zima
Dražba ukončena:01.12.2016 20:54:56
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč