Gustav Reiter - Rybník za vesnicí

Olej na plátně, 75x100 cm, signováno vpravo dole G. Reiter 1936, rám.

Pozn.: Malba poškozena.

4304. Rybník za vesnicí
Dražba ukončena:31.03.2016 18:09:31
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:4 000 Kč