Gustav Reiter - Zátiší s bažanty, ovocem a květinami

Olej na plátně, 68x100 cm, signováno vpravo dole G. Reiter 1926, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

3849. Zátiší s bažanty, ovocem a květinami
Dražba ukončena:28.01.2016 21:06:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:5 500 Kč