Gustav Reiter - Zátiší s hrozny

Olej na plátně, 65 x 90 cm, rám, signováno vlevo dole a datováno 1910.

Pozn.: rám ze stran značně poškozen

359. Zátiší s hrozny
Dražba ukončena:25.04.2013 21:20:06
Vyvolávací cena:3 500 Kč
vydraženo za:4 300 Kč