Gustav Reiter - Bohaté zátiší VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 73x89 cm. Signováno vlevo dole G. Reiter. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se roku 1895.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

45300. Bohaté zátiší VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:28.05.2020 19:07:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 700 Kč