Gustav Reiter - Borovice u cesty

Olej na plátně 48x67 cm Signováno vpravo dole G. Reiter 1936 Rámováno

Stav: Rám mírně poškozen

o autorovi: Narodil se roku 1895.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

38022. Borovice u cesty
Dražba ukončena:27.11.2019 21:56:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 600 Kč