Gustav Reiter - Břízky u cesty

Olej na plátně, 72x100 cm. Signováno vlevo dole G. Reiter. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 117 cm

o autorovi: Narodil se roku 1895.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

115295. Břízky u cesty
Dražba ukončena:05.05.2024 20:54:49
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč