Gustav Reiter - Břízy u cesty

Olej na plátně, 79x98 cm. Signováno vpravo dole G. Reiter 1931. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se roku 1895.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

306897. Břízy u cesty
Dražba ukončena:10.12.2020 20:26:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč