Gustav Reiter

307403. Břízy u chalup

popis: Olej na plátně, 50x68 cm. Signováno vpravo dole G. Reiter 1940. Rámováno.

o autorovi: Narodil se roku 1895.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

dražba ukončena: 24.01.2021 20:16:14

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 500 Kč