Gustav Reiter - Břízy u rybníka

Olej na plátně, 65x98 cm. Signováno vpravo dole G.Reiter 1936. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: Narodil se roku 1895.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

300903. Břízy u rybníka
Dražba ukončena:20.09.2019 20:17:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:900 Kč