Gustav Reiter - Chaloupky v zimě

Olej na plátně, 75x98 cm, signováno vpravo dole G. Reiter, rám.

Pozn.: Malba odborně vyčištěna.

o autorovi: Narodil se roku 1895.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

9986. Chaloupky v zimě
Dražba ukončena:26.04.2017 21:46:30
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 500 Kč