Gustav Reiter - Chalupy v údolí

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole G. Reiter. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se roku 1895.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

27047. Chalupy v údolí
Dražba ukončena:30.01.2019 19:10:30
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 100 Kč