Gustav Reiter - Místodržitelský letohrádek v Královské oboře

Olej na plátně, 74x100 cm. Signováno vlevo dole G. Reiter 1913. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se roku 1895.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

307274. Místodržitelský letohrádek v Královské oboře
Dražba ukončena:09.01.2021 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč