Gustav Reiter - Mořský příboj

Olej na plátně. 60x80 cm Signováno vpravo dole G. Reiter 1931. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: Narodil se roku 1895.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

302247. Mořský příboj
Dražba ukončena:19.11.2019 20:39:22
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:2 500 Kč