Gustav Reiter

51708. Na poli - VELKÝ FORMÁT

popis: Olej na plátně, 76x96 cm. Signováno vpravo dole G. Reiter 1931. Rámováno.

pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: Narodil se roku 1895.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

dražba ukončena: 28.10.2020 22:00:29

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 3 700 Kč