Gustav Reiter - Oblaka nad Prahou

Olej na plátně, 60x110 cm. Signováno vpravo dole G. Reiter 1939. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen, malba poškozena.

o autorovi: Narodil se roku 1895.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

22673. Oblaka nad Prahou
Dražba ukončena:27.09.2018 19:39:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 700 Kč