Gustav Reiter - Podzim u jezírka

Olej na plátně, 74x97 cm, signováno vpravo dole G. Reiter 1941, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně znečištěna a v místě poškozena.

o autorovi: Narodil se roku 1895.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

16910. Podzim u jezírka
Dražba ukončena:01.03.2018 20:45:37
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 700 Kč