Gustav Reiter - Pohled na Olomouc

Olej na plátně, 60x100 cm. Signováno vpravo dole Gus. Reiter 1912. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pozn.: Jedná se o raritní ranné dílo tohoto autora. Datace odpovídá malbě v sedmnácti letech.

Nejdelší strana: 106 cm

o autorovi: Narodil se roku 1895.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

vydraženo velký formát
94884. Pohled na Olomouc
Dražba ukončena:01.06.2023 22:00:41
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč