Gustav Reiter - Pohled na Prahu

Olej na plátně, 80x100 cm, signováno vpravo dole G. Reiter, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena. Signatura mírně poškozena.

o autorovi: Narodil se roku 1895.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

16872. Pohled na Prahu
Dražba ukončena:01.03.2018 20:25:40
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 000 Kč