Gustav Reiter

63433. Praha

popis: Olej na plátně, 71x96 cm. Signováno vpravo dole G. Reiter. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

o autorovi: Narodil se roku 1895.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

dražba ukončena: 25.08.2021 20:11:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 500 Kč