Gustav Reiter - Samota v horách

Olej na plátně, 67x97 cm. Signováno vpravo dole G. Reiter 1939. Rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

o autorovi: Narodil se roku 1895.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

27192. Samota v horách
Dražba ukončena:30.01.2019 21:36:33
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 900 Kč