Gustav Reiter - Samota v horách

Olej na plátně, 50x67 cm. Signováno vpravo dole G. Reiter 1939. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se roku 1895.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

300235. Samota v horách
Dražba ukončena:24.08.2019 20:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč