Gustav Reiter - Stavení v horách

Olej na plátně, 68x90 cm. Signováno vpravo dole Reiter 1929. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba mírně poškozena.

o autorovi: Narodil se roku 1895.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

32589. Stavení v horách
Dražba ukončena:30.05.2019 19:32:22
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 700 Kč