Gustav Reiter - Vesnice pod Troskami

Olej na plátně, 75x100 cm. Signováno vpravo dole G. Reiter 1935. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: Narodil se roku 1895.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

28970. Vesnice pod Troskami
Dražba ukončena:27.02.2019 22:06:08
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 500 Kč