Gustav Reiter - Vesnička pod skalami

Olej na plátně, 75x98. Signováno vpravo dole G. Reiter 1935. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: Narodil se roku 1895.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

21274. Vesnička pod skalami
Dražba ukončena:27.06.2018 21:34:13
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:2 400 Kč