Gustav Reiter - Vesnička u rybníka

Olej na plátně, 75x97 cm. Signováno vlevo dole G.Reiter 1939. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: Narodil se roku 1895.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

42217. Vesnička u rybníka
Dražba ukončena:25.03.2020 20:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč