Gustav S. Maran - Horská louka

Olej na kartonu, 46x68 cm. Signováno vpravo dole S.G. Maran. Rám.

o autorovi: 1886 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 500 Kč

28968. Horská louka
Dražba ukončena:27.02.2019 21:59:32
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 200 Kč