Gustav S. Maran - Kostel Sv. Mikuláše

Olej na kartonu, 50x40 cm. Signováno vpravo dole SG Maran 1920. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Karton mírně vyboulen.

Nejdelší strana: 58 cm

o autorovi: 1886 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 500 Kč

107970. Kostel Sv. Mikuláše
Dražba ukončena:27.12.2023 21:28:58
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč