Gustav S. Maran - Plachetnice na moři

Olej na plátně, 80x90 cm. Signováno vpravo dole S.G. Maran. Rám.

Pozn.: Rám poškozen, malaba mírně poškozena.

o autorovi: 1886 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 500 Kč

20645. Plachetnice na moři
Dražba ukončena:31.05.2018 22:24:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč