Gustav S. Maran - Podvečer pražského panorama

Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vpravo dole S. G. Maran 1927. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 106 cm

o autorovi: 1886 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 500 Kč

110063. Podvečer pražského panorama
Dražba ukončena:21.01.2024 20:58:43
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč