Gustav S. Maran - Předjaří

Olej na kartonu, 26x32 cm. Signováno vpravo dole hůře čitelně S.G. Maran. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 500 Kč

47175. Předjaří
Dražba ukončena:29.07.2020 19:26:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 900 Kč