Gustav S. Maran

47918. Žena s kočkou

popis: Lept, 21x16 cm. Signováno vpravo dole tužkou Maran. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 500 Kč

zbývá: 35 dnů, 6 hodin

konec dražby: 16.09.2020 19:54:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 25.07.2020 21:07:59 7206