Gustav Sýkora

12215. Sušení sena

popis: Olej na kartonu, 40x60 cm, signováno vpravo dole G. Sýkora 50, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

zbývá: 56 dnů, 23 hodin

konec dražby: 20. 9. 2017 18:07:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 800 Kč