Gustav Sýkora - Sušení sena

Olej na kartonu, 40x60 cm, signováno vpravo dole G. Sýkora 50, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 74 400 Kč.

12215. Sušení sena
Dražba ukončena:20.09.2017 18:07:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 500 Kč