Gustav Sýkora

12215. Sušení sena

popis: Olej na kartonu, 40x60 cm, signováno vpravo dole G. Sýkora 50, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

dražba ukončena: 20. 9. 2017 18:07:00

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 6 500 Kč