Gustave Doré - Die heilige Schrift des Alten und Neuen Testaments 1. a 2. díl

2 svazky. 42x32 cm. . .

Nejdelší strana: 42 cm

Starý Zákon a Nový Zákon. Obsahuje 460 ilustrací Gustava Doré. Celoplátěná zlacená reliéfní vazba. Zlatá ořízka. Vydal Eduard Hallberger, Stuttgart, kolem roku 1870, 3. vydání.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1832 – 1883
Francouzský umělec, rytec a ilustrátor.

106939. Die heilige Schrift des Alten und Neuen Testaments 1. a 2. díl
Dražba ukončena:13.12.2023 20:39:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč

3 100 Kč 13.12.2023 19:11:09 2032
3 000 Kč 11.12.2023 21:58:06 10921