Helena Bochořáková Dittrichová - Na senách

Olej na plátně, 78x100 Signováno vpravo dole Bochořáková. Rámováno.

Pozn.: Připevněn lístek z výstavy ze čtyřicátých let.

Nejdelší strana: 110 cm

o autorovi: 1894 – 1980

85102. Na senách
Dražba ukončena:27.10.2022 20:27:13
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč