Haanen Remigius Adrianus (Remy) van  - Lodě na pobřeží

Olej na desce, 27x38 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1812 – 1894
Holandský malíř, žijící ve Vídni (Rakousko).

52001. Lodě na pobřeží
Dražba ukončena:29.10.2020 22:34:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:30 000 Kč