Haanen Remigius Adrianus (Remy) van

52001. Lodě na pobřeží

popis: Olej na desce, 27x38 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 29.10.2020 22:34:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 30 000 Kč