Akryl na plátně, 80x60 cm. Signováno vpravo dole H. Faberová 23. Nerámováno.
Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělkyně.
Nejdelší strana: 80 cm
o autorovi: 1983
Narozena v Plzni. Vystudovala ekonomickou fakultu ZČÚ. Malířka samouk. Vytvořila si svůj vlastní umělecký styl, který pojmenovala Omnikubismus. Svá díla vystavuje v galeriích v České republice i v zahraničí.