Hana Vítečková-Nováková - Jarní květy

Olej na kartonu, 48x19 cm. Signováno vpravo dole H. Nováková. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 62 cm

o autorovi: 1917 - ?
Malířka. Studovala ve Škole Mánesa v Praze u profesorů V. Sychry a M. Holého. Ve své práci se věnovala především žánru květinových zátiší, která vystavovala na mezinárodních výstavách květin.

110093. Jarní květy
Dražba ukončena:21.01.2024 20:48:14
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč