Hans von Marees?

54623. Koupání

popis: Olej na plátně, 70x85 cm. Signováno vlevo dole Hans von Marees? Nerámováno.

pozn.: Restaurováno.

zbývá: 0 dnů, 8 hodin

konec dražby: 27.01.2021 19:23:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 1 000 Kč

aktuální cena: 11 000 Kč