Hans von Marees? - Koupání

Olej na plátně, 70x85 cm. Signováno vlevo dole Hans von Marees? Nerámováno.

Pozn.: Restaurováno.

Hans von Marees?
54623. Koupání
Dražba ukončena:27.01.2021 19:23:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč