Olej na kartonu, 55x39 cm, signováno vlevo dole H. Zatzka, vzadu datováno 1936, rám.
1859, Vídeň - 1945, Vídeň
Žák AVU ve Vídní (1877-1882). Rakouský malíř akademického stylu. Je autorem mnoha kostelních dekorací ve Vídni, Olomouci, Innsbrucku,... Bratr architekta Ludwiga Zatzka.
Pozn.: Rám poškozen.