Hans Zatzka - Zátiší s motýlem a růžemi

Olej na kartonu, 64x46 cm. Signováno vlevo nahoře Zatzka. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi:
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 210 000 Kč.

35316. Zátiší s motýlem a růžemi
Dražba ukončena:26.09.2019 20:12:08
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč