Olej na kartonu, 64x46 cm. Signováno vlevo nahoře Zatzka. Rám. Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.
o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 210 000 Kč.