Hanuš Schweiger - Hlavička

Akvarel, 13x11 cm. Studie. Signováno vpravo dole Schweiger. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1854 - 1912
Narodil se v Jindřichově Hradci. Studoval malířskou akademii u prof. Trnkwalda, na pražské AVU později působil pedagogicky. Kreslil akty, je autorem mnohých pohádkových motivů a ilustrací. Věnoval se též fresce.

Hanuš Schweiger
43055. Hlavička
Dražba ukončena:16.04.2020 19:01:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 300 Kč