Karel Havlata - Zima v horách

Olej na kartonu, 49x70 cm, signováno vpravo dole Havlata, rám.

1885, Mnichovo Hradiště - 1957, Borovnice
Učil se v Nové Pace u malíře V. Kretschmera. Malíř krajin, zimních nálad a zátiší. Nadšený sběratel nerostů a zkamenělin.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozena.

3637. Zima v horách
Dražba ukončena:27.01.2016 21:19:41
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč