Jan Havlík - Loď na vodě

Olej na plátně, Signováno vlevo dole Havlík 53. Nerámováno.

Nejdelší strana: 60 cm

Olej na plátně, 60x47 cm. Signováno vlevo dole Havlík 53. Nerámováno.

Tato kubistická olejomalba byla součástí několika výstav a obraz je katogizován. Byl dlouhodobě zapůjčen prostřednictvím E Galerie. Od r. 1998 až do srpna loňského roku doplňoval stálou a jinak neměnnou expozici autorových obrazů, která je od minulého století instalována v zámku Žirovnice. Obraz má doložitelnou provenienci, byl vždy v majetku autora a jeho rodiny. Přestože byl mnohkrát vystavován, je v původním dobrém stavu.

o autorovi: 1915 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč.

114318. Loď na vodě
Dražba ukončena:25.04.2024 21:35:18
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:24 000 Kč