Jan Havlík - Na křídlech lásky

Olej na plátně, 45x100 cm. Signováno vzadu Havlík 1970. Rámováno.

Nejdelší strana: 103 cm

o autorovi: 1915 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč.

114409. Na křídlech lásky
Dražba ukončena:25.04.2024 23:10:09
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:29 000 Kč